Fakturácia, výpisy, ERP

Zjednodušené fakturácia a účtovníctvo

Je možné generovať štatistiku údajov zhromaždených palubnou jednotkou. Tieto štatistiky sú prispôsobené danému vozidlu alebo stroja a sú nastavené naším zákazníckym servisom podľa Vašej požiadavky. Výkaz môže byť založený na akomkoľvek type meraného alebo zaznamenávaného signálu a je možné nastaviť aj veľmi zložité pravidlá (napr. Vyklápanie by sa malo počítať len vtedy, keď vozidlo bolo predtým v bode nakádky a zaťaženie nápravy sa výrazne znížilo po vyklápaní).

Môžete vygenerovať podrobnú správu o spotrebovanom palive počas vykonanej práce, ktorá uľahčuje výpočet prepravných nákladov. Môžete presne sledovať pracovný čas a získavať všetky aktivity, ktoré uľahčujú vašu prácu a tiež vám umožnia vyhnúť sa akýmkoľvek nedorozumeniam.

Žiadosť o ponuku
icon box image

Výpočet prepravných nákladov

Získajte presné štatistiky o spotrebe paliva.

icon box image

Kontrola

Môžete presne sledovať pracovné hodiny a prepravy.

icon box image

Úspora

Pomocou systému môžete ušetriť čas a peniaze.

icon box image

Pohodlné

Reporty dokonca aj stlačením jediného tlačidla.

icon box image

Špeciálne požiadavky

Zobraziť komplikované korelácie.

icon box image

Ovládateľnosť

Jednoduché použitie systému, presné údaje.

Názory našich zákazníkov

Vyskúšajte náš systém zadarmo!

Test ZADARMO
iTrack ERP és CRM integrálás

ERP/CRM integrácia

iTrack môže byť prepojený s akýmkoľvek systémom riadenia spoločnosti. Či už používate štandardný alebo jedinečný systém, naši programátori implementujú tieto systémy. To je užitočné, pretože nemusíte zadávať všetky údaje manuálne, ale systém iTrack môže odosielať a prijímať informácie zo systémov.

Vďaka nášmu strategickému partnerstvu s SAP Business One, systém iTrack úzko spolupracuje aj so systémami riadenia spoločností od SAP.

Žiadosť o ponuku

Vyskúšajte náš systém zadarmo!

Test ZADARMO