NaviTrack – Komplexné riešenie organizácie prepravy

NaviTrack - Tabletes navigáció és üzenetküldés

Medzi najnovšie služby iData patrí vývoj navrhnutý pre tablety, ktoré predstavujú prielom v plánovaní a optimalizácii trasy, presmerovaní a riadení trás a v komunikácii medzi vodičom a dispečerom.

Žiadosť o ponuku

Funkcie systému NaviTrack

icon box image

Plánovanie a zasielanie trasy

Trasu naplánovanú a optimalizovanú cez iTrack je možné poslať do tabletu používaného vodičom. Práca sa stáva organizovanejšou a predvídateľnejšou, pomáha používateľovi dodržať termíny a uľahčuje výpočet prepravného.

Podrobnosti
icon box image

Navigácia

Optimalizovaná trasa pre vodiča prichádza na tablete. Budú informovaní napr. ak došlo k zmene trasy alebo bol prijatý nový plán trasy v súlade s aktuálnymi obmedzeniami ADR, hmotnosťou a rozmerov.

Podrobnosti
icon box image

Správy

Poskytuje ľahkú, sledovateľnú a transparentnú komunikáciu medzi „centrálou“ a vodičom s možnosťou pripnúť obľúbené správy a používať emotikony. Pomocou funkcie hromadná správa môže „centrála“ poslať správu naraz všetkým palubným tabletom.

Podrobnosti
icon box image

PhotoStore - posielanie fotografií

Fotografie zhotovené vodičom (napr. udalostí, dokumentov, pracovných postupov atď.) je možné okamžite poslať na „centrálu“, aby finančné oddelenie mohlo pripraviť faktúry za danú prepravnú úlohu.

Podrobnosti
icon box image

Správca

Pomocou funkcie Správca môžete okamžite nahradiť svoju starú organizáciu prepravy v papierovej alebo Excelovej podobe, ale neskôr ju môžete dokonca prepojiť s vlastným systémom ERP (riadenie podniku), čím získate úplnú kontrolu nad svojimi vozidlami.

Podrobnosti

Chcete vedieť viac o iTrack GPS? Spojte sa s nami teraz!

Žiadosť o ponuku
Navitrack Útvonaltervezés adatok

Práca sa stáva organizovanejšou a predvídateľnejšou, pomáha používateľovi dodržať termíny a uľahčuje výpočet prepravného.

NaviTrack podporuje jednoduché vykonávanie mnohých užitočných funkcií:

 • môžete vyhľadávať presné adresy,
 • poštove smerovacie čísla
 • názvy spoločností

Trasy môžete uložiť a znovu načítať a zobraziť ich dĺžku, čas a mýto, ktoré sa má zaplatiť v Maďarsku, pričom sa pri plánovaní berú do úvahy aj fyzikálne parametre vozidiel.

Pri plánovaní môžete zobraziť

 • limity hmotnosti / výšky / šírky a všeobecné zákazy vjazdu
 • použitie trajektov / RoLa
 • zobrazujúce čerpacie stanice, odpočívadlá, parkovacie plochy a umývačky automobilov

Náklady na palivo môžete monitorovať na základe hodnôt spotreby nameraných sondou. Z dostupných údajov o nákladoch môžete vygenerovať súhrnné údaje o nákladoch.

Pre každé vozidlo môžete nastaviť zákonom dané alebo voliteľné obmedzenia rýchlosti. Ovplyvní to čas cesty plánovanej trasy.

Plánovanie zahŕňa možnosť „uprednostniť hlavné cesty“, aby ste sa vyhli vedľajším cestám.

Dispečer môže odvolať alebo zmeniť plány trasy odoslané navigačnej jednotke.

Dispečer môže okamžite vidieť stav (nespustený, začatý, dokončený) plánu trasy stanoveného vodičom.

Vodič okamžite dostane zvukové a vizuálne varovanie o prichádzajúcich nových trasách a správach.

Kontroly sú dôležité aspekty plánovania. Preto sme vyvinuli varovanie na sledovanie odchýlok, ktoré varuje dispečera, ak sa vodič odchýlil od plánovanej trasy.

Zobraziť výstražnú udalosť odchýlky: aktuálna poloha vozidla sa zobrazí v zobrazení mapy na jednej obrazovke spolu s plánovanou trasou a skutočne trasou.

Späť Žiadosť o ponuku
NaviTrack - Tabletes navigáció és üzenetküldés

Funkcia posielanie správ (chat)

Počas vývoja sme sa zamerali na ľahkú a transparentnú komunikáciu medzi „centrálou“ a vodičom.

Okrem jednoduchej funkcie zasielania správ sme zabudovali aj praktické funkcie, ako napríklad prístup k „okamžitým“ správam, čo je zoznam šablónových správ, ktoré je možné voľne upravovať a rozširovať. Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí emodži na zasielanie správ, funkcia hromadné správy, ktorá umožňuje „riadiacemu centru“ odosielať správu naraz na všetky tablety a funkcia „obľúbené správy“ na označovanie a filtrovanie správ, ktoré sú dôležité pre používateľa. Vodič dostáva každých 15 minút zvukové upozornenia na neprečítané správy, až kým ich neprečítajú.

Späť Žiadosť o ponuku

Správca

Funkcia Správca sa dokonale hodí pre získanie prehľadu, kontrolu a organizáciu úloh celého vozového parku. Rozhranie poskytuje vizuálnu pomoc dispečerom a organizátorom dopravy, aby mali vždy presné informácie o úlohách týkajúcich sa ich vozového parku. Dá sa uplatňovať v akomkoľvek segmente trhu, či už je to medzinárodná alebo vnútroštátna preprava, preprava osôb, celoplošný rozvoz dodávkovými vozidlami atď.

Pomocou funkcie Správca môžete okamžite nahradiť svoju starú organizáciu prepravy v papierovej alebo Excelovej podobe, ale neskôr ju môžete dokonca prepojiť s vlastným systémom ERP (riadenie podniku), čím získate úplnú kontrolu nad svojimi vozidlami.

Okrem iného sme funkciu Správca opatrili nasledujúcimi dôležitými funkciami:

 • Ľahké presúvanie prepravných úloh na iný termín alebo na iné vozidlo.
 • Zmeny vykonané jedným dispečerom sa okamžite aktualizujú aj v kalendári druhého dispečera (bez stlačenia akéhokoľvek tlačidla).
 • Pomocou farebných kódov možno spoľahlivo odlíšiť jednotlivé skupiny úloh (napr. rozlíšenie podľa zákazníkov).
 • Denné a týždenné prehľady vám pomôžu získať lepší prehľad a úpravou šírky stĺpcov optimalizujete čitateľnosť zobrazených úloh.
 • Časová os a rôzne odtiene zobrazujú časové rozdelenie úloh.

Funkcia Správca nie je ani zďaleka úplná, na základe spätnej väzby a potrieb našich zákazníkov, ju neustále sa rozvíjame.

Späť Žiadosť o ponuku

Chcete vedieť viac o iTrack GPS? Spojte sa s nami teraz!

Žiadosť o ponuku