Sledovanie tlaku v pneumatikách

iTrack ContiPressureCheck

Monitorovanie tlaku pneumatiky

Nástroj na kontrolu tlaku v pneumatikách vyvinutý spoločnosťou ContitentalTM, doplnený službou iTrack vyvinutou spoločnosťou iData pre tento konkrétny výrobok.

Použitím iTrack ContiPressureCheck (CPC) je možné znížiť prevádzkové náklady. Údaje o tlaku a teplote pneumatík môžete nepretržite monitorovať. Ak tlak v pneumatikách začne klesať, tak vodič (cez displej umiestnený v kabíne) a manažér vozového parku okamžite dostanú výstrahu, ktorá zabraňuje vážnejšiemu poškodeniu.

Stav pneumatík môžete monitorovať na diaľku, získavať nepretržitú spätnú väzbu o pozíciách vozidiel, práci vodiča a získať údaje o vozovom parku, ktorý uľahčuje riadenie a kontrolu. Môžete dostávať upozornenia.

Žiadosť o ponuku
icon box image

Úspora

Znižuje Vaše náklady

icon box image

Bezpečnosť

Znižuje riziko nehôd.

icon box image

Ochrana Prírody

Znižuje emisie.

icon box image

Pohodlné

Reporty stlačením jediného tlačidla.

icon box image

Individuálne potreby

Zobraziť komplexné vzťahy.

icon box image

Ľahké používanie

Ľahko použiteľný systém, presné údaje.

Názory našich zákazníkov

Vyskúšajte náš systém zadarmo!

Test ZADARMO
CPC rendszerkép

Skúsenosť

„V priemere 12% vozidiel v nákladnej doprave, jazdí pri nižšom tlaku v pneumatikách, než je špecifikované, a vo väčšine prípadov – najmä v dôsledku nedostatočnej kontroly – je pokles tlaku nepretržitý. To predstavuje viac ako 90% defektov.

Ak je tlak v pneumatike príliš vysoký, potom sa opotrebováva rýchlejšie, alebo v nerovnomernom pomere. Výsledkom je aj skoršia výmena pneumatiky, než sa očakávalo. V prípade spoločností, ktoré prevádzkujú väčšie flotily, by tieto problémy mohli zvýšiť náklady o milióny forintov, čo ide na úkor zisku spoločnosti.” vezess.hu

Žiadosť o ponuku

Vyskúšajte náš systém zadarmo!

Test ZADARMO